top of page
MOB
Contact
embleem_mini_zwart01.png

MOB Rebels Kunstplatform*
Droogdokkenweg 4
2030 Antwerpen
+32 479 66 10 94

BTW 0476 616 131
BE48 9733 6438 9527
info@manoverboord.be

*Hallo MOB, dat staat voor Man OverBoord! Voortaan surfen Piazza dell'Arte & Theaterwerkplaats Nest op dezelfde golven!

 

Soraya Rademaker 
Aanspreekpunt integriteit (API) 

soraya@manoverboord.be

ARTISTIEK TEAM:
 

Fran van Gysegem - theater / beeldende kunst * Dennis Baptist - audio / Video Art * Lies van der Auwera - Film * Wannes Cré - Fotografie * Yahia Yousfi - Animatie en Video Art * Hinda Bluekens - Social Media * Helder Seabra - dans * Aline Cornelissen - theater * Mokhallad Rasem  - theater *
Younnis Ahamad - Video art * Stephy Maes - mixed media * Enrique Noviello - muziek * Liesbeth Plettinck - kostuum * Giovanni Baudonck - slam * Jente De Graef - scenografie * Aïcha Cissé - theater * Zarah El Jadid - beeldende kunst * Iris Bouche - dans * Stefan Perceval - theater * Tina Heylen - beeldend theater * Sandra Delgadillo - dans * Lieven Slabbinck - pyrotechniek en scenografie * Hind El Jadid - slam * Vincent Focquet - performing art * Sophia Rodrigues - performing art * Micha Goldberg - performing art * Joeri Cnapelinckx - muziek * Anna Vercammen - theater * Yannick Moyson - slam * Mesut Arslan - theater * Anna Borodhikina - slam * Nicolas Delalieux - theater * Annelore Crollet - theater * Katrijn Baeten - scenografie * Stan Wannet - beeldende kunst * Ilham El Mourabit - dans * Jonathan Vermeire - dans * Roxette Chikua - dans * Roel Poriau - muziek * Rashif El Kaoui - slam / theater * Simon Schuylenbergh - performing art / theater * Tomas de Smet - muziek * Charlotte Gillain - mime * Charles Pas - mime * Benjamin Verhoeven - theater * Birgit Kersbergen - dans * Younes van den Broeck - beeldende kunst * Elke Thuy - beeldende kunst *
 Annelies Rasker - beeldende kunst * Luka Mariën - sound en radiomaker * Aitor Biedma - video art * Tomas Ntamashimikiro - dans * Valentine Tichant - kostuum * Adel Setta - fotografie * Michael Kuhn - sound * Mirjam Van Dijk - theater * Jonas Camps - installatie * Charlotte Goesaert - dans *

AAN BOORD:

Soraya Rademaker 

artistieke coördinatie

soraya@manoverboord.be
Aanspreekpunt integriteit (API) 

 

Jellie Schippers

artistieke coördinatie

jellie@manoverboord.be

​Klaartje Wierbos

zakelijke coördinatie

klaartje@manoverboord.be

Annick Verveckken
onthaal en administratie
annick@manoverboord.be
 

Lara Deruyter
projectcoördinator
lara@manoverboord.be

 

Tom Gielis
projectcoördinator

tom@manoverboord.be

Atia Reta

communicatiemedewerker
atia@manoverboord.be

Saar Geerts
zakelijk advies
saar@stormkop.be

 

Joost Henderieckx
logistiek en technische coördinatie
joost@manoverboord.be

bottom of page